+420 732 287 525     |     info@pensiontwenty.cz     |     Jiřího nám. 34, Poděbrady I, 290 01, CZ

Pro firmy

Hledáte pro své obchodní zástupce, spolupracovníky, zaměstnance nebo obchodní partnery dočasné nebo dlouhodobější ubytování, které by splňovalo nejnáročnější požadavky na jeho vysokou reprezentativní úroveň, komfort a zároveň útulné domácí prostředí? I pro Vás je Design Pension Twenty jako dělaný!

Design Pension Twenty je díky své poloze skvělým startovním bodem pracovních cest. Jeho umístění skýtá příjemnou dojezdovou vzdálenost do Prahy (cca 30 minut po dálnici D11) a  pohodlnou dopravní dostupnost středočeských měst, ale i severu či východu Čech. Využít lze také vlakového spojení, jelikož se Poděbrady nachází na trase železniční linky S2.

 

Pro naše hosty nabízíme komfortní bydlení v osmi nově zrekonstruovaných apartmánech, při jejichž zařizování jsme zachovali historický punc budovy, ve které se penzion nachází. Z apartmánů mají hosté výhled přímo na Jiřího náměstí či do zahrady. Jejich nespornou výhodou je oddělená obývací část s kuchyňským koutem, ve kterém nechybí myčka nádobí, lednice a sklokeramická varná deska. Obývací část je vhodná i jako pracovní prostor. Každý apartmán má samozřejmě vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. A pro případ, že potřebujete cestovat i s rodinou, nabízíme rodinné apartmány s oddělenými ložnicemi i pro Vaše nejmenší. Večer budete mít tedy možnost nerušeně pracovat ve své vlastní ložnici či obývací místnosti. Samozřejmostí je bezplatný bezdrátový internet v celém penzionu   

V přízemí se nalézá útulná kavárna Káva Poděbrady nabízející vlastnoručně praženou kávu, domácí dorty, skvělá biodynamická vína či signaturní kávové koktejly. Drobné občerstvení lze objednat přímo do pokoje. Naši hosté mají možnost objednání snídaňového balíčku.

Penzion disponuje také vlastní zahradou, která je dostupná pouze pro hosty penzionu. Lze tedy pracovat či relaxovat s hrnkem kávy na lehátku v trávě či pod zastřešenou pergolou. Pergola skýtá i možnost večerního romantického posezení. Kromě toho lze využít našich apartmánů a zahrady pro organizaci teambuildingů či podnikových školení. A pokud si chcete pobyt u nás co nejvíce zpříjemnit, využijte možnost wellness v našem partnerském hotelu Central Park, který se nachází na lázeňské kolonádě, cca 200 m od Pensionu Twenty.

Pro individuální cenové nabídky nás prosím kontaktujte na e-mail info@pensiontwenty.cz. Nebo telefonicky na čísle +420 732 287 525

Kontaktní formulář

    Vaše jméno

    Váš e-mail

    Předmět

    Vaše zpráva