+420 732 287 525     |     info@pensiontwenty.cz     |     Jiřího nám. 34, Poděbrady I, 290 01, CZ

Doprava a parkování

 JAK SE DOSTAT DO PENSIONU TWENTY PODĚBRADY? 

Autem: Při cestě z Prahy po dálnici D11, exit 35. Při cestě z Hrace Králové po dálnici D11, exit 42 nebo 39. Po dálnici jste u nás z Prahy za 25 minut, z Hradce Králové za 30 minut.

Vlakem: Vlakové nádraží se nachází 900 m od náměstí - z nádraží projdete lázeňskou kolonádou a jste přímo na náměstí, kde se nachází pension. Rovnou cestu zvládnete i s přenosnými zavazadly.

Na kole: Centrum Poděbrad se nachází přímo na labské cyklostezce, stačí vyjet od Labe do kopce v blízkosti zámku a jste přímo na náměstí, kde se nachází pension.

 KDE MŮŽETE ZAPARKOVAT? 

Parkování před pensionem bohužel není možné kvůli jeho poloze v pěší zóně. Mimo vyhrazené hodiny je možné zastavit před městským úřadem a vyložit si zavazadla (25 metrů). Poté si vyberte jednu z nabízených možností.

1) U OC Albert: Po příjezdu na Jiřího náměstí pokračujte podél Mariánského sloupu (od Prahy doleva, od Hradce Králové doprava) k poděbradské radnici a několik desítek metrů za ní odbočte doprava na parkoviště u obchodního centra Albert, tzv. Růžového slona. Na tomto parkovišti nahlásíte, že jedete do pensionu TWENTY a zaparkujete. Pension je vzdálen 50 metrů. Parkoviště můžete využívat libovolně po celou dobu Vašeho pobytu.

Cena za parkovné: 100,- Kč/den


2) Parkoviště pod Zámkem: Po příjezdu na náměstí odbočte pod zámek (od Prahy doprava a hned za sochou Krále Jiřího z Poděbrad zahněte doprava, od Hradce Králové hned po vjezdu na náměstí doleva) a zaparkujete na veřejném parkovišti za restaurací Savoy.

Cena: dle ceníku parkoviště, placené stání denně do 19:00.


3) Parkoviště u jezera: Zhruba 300 metrů před mostem přes Labe je velké veřejné parkoviště.

Cena: zdarma


4) Parkoviště pod pivovarem: Okolo restaurace Bílá Růže sjeďte k řece (od Prahy doleva, od Hradce Králové doprava) a pod kopcem po levé straně se nachází parkoviště. Parkoviště bývá často plné, dodržujte vyhrazenou parkovací zónu.

Cena: zdarma

5) V okolí náměstí se nachází několik dalších placených zón s platebními automaty, v širším centru Poděbrad mimo modré zóny parkujete zdarma.